Borg Výrobky Po krtkovaní bude vaše potrubie ako nové

Po krtkovaní bude vaše potrubie ako nové

Po krtkovaní bude vaše potrubie ako nové post thumbnail image

Sieť kanalizačného potrubia zasahuje všetky prevádzky, ktoré používajú vodu a musia byť napojené na odpad. Môže ich byť naozaj veľa a to zodpovedá aj množstvu odpadu, ktoré potrubím pretečie. Nie vždy je to však možné, hlavne v prípade, že je jeho čistenie zanedbávané a časom sa potrubie celkom upchá. Odpad sa vracia do priestorov odkiaľ odišiel, a to je problém.

Odpad v domácnosti musí byť priechodný

Na trhu nájdeme spoločnosti, ktoré majú na starosti čistotu kanalizačného potrubia a čistia ho, robia krtkovanie Ab-krtkovanie.sk preventívne prehliadky spolu s monitoringom stavu celého potrubia, aby bolo možné predchádzať havarijným stavom a zistené poškodenia opraviť v predstihu. Spôsoby čistenia kanalizačného potrubia môžu byť dva, najpoužívanejšie a efektívne je vysokotlakové čistenie, druhou metódou je čistenie elektromechanicky. Obidva vykonávajú firmy na profesionálnej úrovni, 24 hodín denne a k dispozícii sú obyvateľom aj počas dní voľna alebo sviatkov.

Na elektromechanické čistenie je potrebný stroj Rothenberger a Rigid, ku ktorému sa pripája rotačná a vibračná oceľová špirála, jej dĺžku je možné nadpojiť podľa potreby a pripojiť aj nadstavce podľa druhu čistenia, napríklad to môžu byť hladké, frézovacie, vyťahovacie či kĺbové nadstavce, všetky sa dostanú aj do kolien s ohybom 90°. Hovoríme o spôsobe, ktorý sa prednostne využíva na čistenie miest, kde nie je vhodné použiť vysokotlakovú metódu.

Poklop na kanalizáciu v zaujímavom dizajne

Využitie sily tlaku vody sa nazýva aj vysokotlakové čistenie, je to najdôkladnejší spôsob odstránenia usadenín a nečistôt z povrchu potrubia. Základ tvorí vysokotlakový stroj Rioned s 500 litrovou nádržou a čistiacou silou 150 barov. Napojená hadica dosahuje aj 100 metrovú dĺžku a má vymeniteľné trysky, ktoré si hravo poradia aj s nedostupnými miestami a všetko dokonalo vyčistia. Tvrdé nánosy ako sú kamene, drevo, tuky či korene stromov dokáže odstrániť frézovanie, vykonávané súčasne s monitoringom, aby bolo možné sledovať postup kde a ako čistenie prebieha.

Related Post