Borg Ženy Bezpečné a praktické plastové obálky.

Bezpečné a praktické plastové obálky.

Bezpečné a praktické plastové obálky. post thumbnail image

Dnes už takmer všetci nakupujeme množstvo produktov prostredníctvom internetových obchodov. A je úplne bežné, že tieto tovary nesmerujú iba od predajcu ku konečnému zákazníkovi, ale aj opačne. Mnohé reklamácie alebo iba bežné spätné zasielanie produktov je už dnes významnou položkou kuriérskych spoločností. Najčastejšie takto späť do eshopu zasielame hlavne rôzne odevy alebo obuv, ktoré nám nesedia veľkostne alebo sa nám nepozdáva ich kvalita. Dnes s určitým percentom spätných zásielok už počítajú všetky solídne eshopy, takže sa snažia vytvoriť pre svojich klientov čo najjednoduchšie odosielanie týchto zásielok.

obálka

No stále musíme ten tovar zabaliť a následne je potrebné vypísať potrebné údaje na takýto balík. Nie je to nič zložité, ak máte k dispozícii obalový materiál, do ktorého tovar na vrátenie môžete zabaliť. A to je vo väčšine prípadov ten najväčší problém. Nemáme chuť sa na to odhodlať, pretože vidina zháňania vhodnej krabičky nás od toho odrádza. No dnes je tento problém veľmi ľahko riešiteľný, a to hlavne pri tovaroch textilnej povahy. Plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk sú pre tento účel ako stvorené a poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kartónovým krabiciam, ktoré sme takto museli použiť v minulosti.

e-shop

Samotné zabalenie do plastovej obálky je veľmi pohodlné a jednoduché. No ako prvé je potrebné dopísať na obálku adresu príjemcu zásielky. Kartónové krabice sme v minulosti zaistili lepiacou páskou a dopisovali sme adresu príjemcu, čo nebolo veľmi pohodlné. Často sme si tak ešte museli zaobstarať samolepiace etikety, aby sme dokázali na balík umiestniť adresu eshopu. No dnes na plastové obálky priamo s bežnou prepisovačkou môžeme písať a takýto popis je nezmazateľný. Takže adresa je napísaná, vložíme dovnútra obálky tovar a samolepiacou fóliou uzavrieme obálku. Takto už obálku nie je možné znova otvoriť bez poškodenia, takže je náš tovar na vrátenie naozaj v bezpečí.