Borg Výrobky Nadoby ibc kontajner 300 l

Nadoby ibc kontajner 300 l

Nadoby ibc kontajner 300 l post thumbnail image

Vstupné, výstupné veľkosti a veká IBC kontajnerov 300l sú štandardné pre modely IBC, ale často sa dajú prispôsobiť na požiadanie. Vstupné a výstupné veľkosti IBC sa nemenia so zvyšovaním kapacity nádrže v rámci jedného modelu IBC. Ak hľadáte ďalšie informácie týkajúce sa armatúr prepravky IBC, ventilov alebo iných komponentov, navštívte našu stránku príslušenstva a komponentov nádrží IBC. Stredne veľké kontajnery (IBC) majú štandardný tvar prepravnej palety a ľahko integrovateľný obdĺžnikový pôdorys, ktorý poskytuje viacsmernú manérovateľnosť. IBC kontajnery môžu byť prístupné 2-cestným, 3-cestným alebo 4-cestným vysokozdvižným / paletovým zdvihákom.

ibc kontajner litre

Nádoby IBC boli skonštruované so základňami, ktoré zachovávajú pôdorys a rozmery kontajnera v rámci štandardnej celosvetovej veľkosti paliet pre prijateľnosť, všestrannosť a integráciu. 300 litrová nádoba IBC je najmenšia veľkoobjemová nádoba s rozmermi iba 80 x 60 x 100 cm. Malý (obsahový) objem robí z 300 litrovej nádoby veľmi vhodnú na tekutiny s obmedzenou trvanlivosťou alebo na použitie v malých priestoroch. IBC má otvor 150 mm, plastový výstup 2″ alebo S60x6 a 50 mm posúvač. 300-litrové IBC nádoby sú stabilné a stohovateľné (aj so 600- a 800-litrovými), jednoducho sa vyprázdňujú a sú opakovane použiteľné.

kohutik ibc kontajner

Kontajnery majú HDPE vnútornú nádrž v prírodnej alebo čiernej farbe, pozinkovanú rúrkovú klietku a plastovú paletu. Nádoba je k dispozícii aj s certifikáciou OSN. 300 l ibc kontajnery sú vhodnejšie pre menšie ale aj väčšie firmy záleží od toho čo a kde prepravujete. Pokiaľ hľadáte ibc kontajner vo všetkých veľkostiach alebo dokonca ho chcete na mieru môžete si pozrieť rôzne ibc kontajnery na schoellerallibert.com ponúkajú dobré ceny a kvalitné IBC kontajnery určite to neolutujete. Na záver môžete zvážiť aj iné ibc kontajnery ktoré majú viac litrov ktoré sú možno pre vás vhodnejšie.

Related Post

Boj s covidomBoj s covidom

Mali sme tu obdobie veľmi zlého vírusového ochorenia, ktoré sa nazývalo Covid-19. Išlo o vírus, ktorý sa vyvíjal veľmi rýchlo a u ľudí sa začal prejavovať dýchacími problémami. Mnohí stratili