Borg Výrobky Masáž pre bežné aj výnimočné dni

Masáž pre bežné aj výnimočné dni

Masáž pre bežné aj výnimočné dni post thumbnail image

Tantrická masáž je dnes už obľúbená a vôbec nie netradičná záležitosť. Ľudia rôznych vekových kategórií si uvedomili bohaté zdroje energie sídliace v našom tele a ako ich možno uvoľniť len prostredníctvom dotykov. Úžasné prúdenie sexuálnej vitality je výsledkom tohto fantastického spojenia. Druhov tantra masáží je však veľa a nie vždy máme presnú predstavu o tom, čo sa bude diať. Začiatočníci, ale aj skúsení a častí zákazníci sa radi vracajú k osvedčenej klasike. Pre začiatočníkov to znamená zoznamovanie aj s vlastným telom a pre overených klientov nenáročný oddych najmä, ak neinklinujú k experimentom, pretože vedia presne postup takejto masáže. Masérka pri masáží vkladá celú svoju energiu do rúk a odovzdáva ju do vášho tela. Sú to lahodné pocity, kde na každom bode, každom mieste na tele cítite ozdravujúce telo a jemný tlak.

masaz

Masírovanie od tváre, cez krk, hrudník, brucho, nohy, chrbát, končekmi prstov, je nesmierne upokojujúce a vaším telom doslova prúdi symfónia záchvevov a vzruchov. Preto sa ľudia vracajú k masážam, pretože nič nevie dostatočne napodobniť také intenzívne a príjemné pocity zároveň. Klasika je klasika https://bratislavatantra.sk/klasika-je-klasika-co-ponuka-classic-tantra/! A prečo klasika? Po prvé preto, že viete, do čoho idete, na klasiku sa staviť oplatí v takmer vo všetkom, čo robíte.

masaz

Samozrejme, k tantrickej masáži máte ako bonus masáž vašich erotogénnych zón, predovšetkým pohlavných orgánov, kde prekrvenie priamo súvisí s ich funkčnosťou a prosperitou. Nemôže sa stať, že by masérka pristupovala k vám azda neprofesionálne alebo necitlivo, všetko je prichystané na čo najlepší efekt z masáže s dlhodobým účinkom. Masáž pohlavných orgánov je na vašom dobrovoľnom zvážení. Avšak k masáži neodmysliteľne patrí očista a zaslúžený oddych, ktorý si musíte dopriať. Tantra Bratislava poskytuje služby, ktoré vám uľahčia život a spríjemnia všedné dni.

Related Post