Borg Výrobky Letná pochutina

Letná pochutina

Letná pochutina post thumbnail image

Letné mesiace sa blížia a s nimi aj dopyt dobrého a kvalitného piva, pretože nič neuhasí smäd v horúcich letných dňoch tak, ako dobre vychladené pivo. Ak ste aj vy výrobcami piva a hľadáte kvalitné prepravky pre vaše tekuté zlato, ste na správnom mieste. Schoeller Allibert je výrobcom kvalitných prepraviek (nie len) na pivo. Okrem toho, že sú naše prepravky na pivo jedny z najkvalitnejších. Naše prepravky tiež šetria životné prostredie, pretože sú vyrobené z druhotnej plastovej suroviny, čím znižujú výskyt plastov v obehu a v prostredí. Vyrábajte dobre pivo a buďte ekologickí vďaka naším prepravkám.

leto

Vaši zákazníci to určite ocenia. Mnohí milovníci piva si možno práve preto siahnu po vašom pive skôr, ako od iných výrobcov. Dnes je pre mnohých konzumentov ekológia dôležitá, a aj podľa tejto filozofie kupujú a vyberajú dané produkty do svojho nákupného košíka. Ponúknite im preto takúto možnosť aj v oblasti piva. U nás tiež zoženiete originálne prepravky. Chcete sa odlišovať alebo máte svoju predstavu o vašej originálnej prepravke na pivo? Či už sa chcete rozlišovať vo veľkosti, alebo v tvare, či farebnosti, vieme vám vyrobiť aj prepravky na mieru, presne podľa vašich predstáv. Alebo si môžete vybrať z našich štandardných prepraviek, na ktoré spoločne vymyslíme originálnu etiketu, ktorá zaujíme každého zákazníka. V Schoeller Alliebert si určite vyberie každý výrobca dobrého a kvalitného piva, ktorý svoj produkt pripravuje s láskou pre svojich zákazníkov.

letné osvieženie

Našimi produktami pomáhame výrobcom, obchodníkom a remeselníkom robiť prácu kvalitne, tak aby sa k vašim zákazníkom dostali výrobky čerstvé a chutné. Naše produkty sú uspôsobené na kontakt s potravinami. Mnohé naše produkty dokážu udržať vodu, alebo iné tekutiny čerstvé a svieže aj v extrémnych podmienkach. Naše prepravky vynikajú v odolnosti aj v dlhovekosti, takže sa vám určite nestane, že budete budúci rok musieť kupovať nové, pretože tie terajšie prepravky budú polámané a zničené. U nás vždy nájdete kvalitu, ktorá vám pomáha vo vašom podnikaní, preto spolupráca so Schoeller Allibert je vždy výhodou. Buďte pred konkurenciou o krok v pred, vďaka kvalitnému vybaveniu.

Related Post