Borg Podnikanie Skúste si niečo nové

Skúste si niečo nové

Skúste si niečo nové post thumbnail image

Nové veci sú pohonom nášho života. Obohacujú nás a pridávajú do našich dní niečo nezvyčajné, nezažité, záživnejšie a dobrodružnejšie. Spravia naše dni zaujímavejšími. Vyplnia naše albumy novými fotkami, či zážitkami v našich mysliach. Aby život nebol stále o tom istom. Rutina a režim je síce dobrým nástrojom spokojného života, ale nikdy nie je na škodu ho trochu okoreniť. Muži sú otvorenejší novým situáciám a zážitkom. Ženy menej pokúšajú osud a netúžia toľko po nových dobrodružstvách.

telá v posteli

No, niekedy by nemali váhať. Sú situácie, kedy by mali zatiahnuť za opraty a skúsiť niečo iné. Napríklad dnes v obrátenom garde. Pánsky anál https://www.privatportal.sk/blog/dnes-v-obratenom-garde-pansky-anal.

Pre mužov to môže znieť príliš odstrašujúco, no nič také sa nekoná. Kým nevyskúšajú, tak nezistia. Tí, ktorí vyskúšali si to len pochvaľovali. Je to niečo nové a dobrodružné. Snáď sa ostýchajú len preto, že sa to týka ich a nie žien. Pri nových veciach, ktoré sa týkajú žien sú otvorenejší. Teraz, keď by to malo zasahovať do ich tiel už nebývajú takí otvorení. Ale kým nevyskúšajú, tak nezistia, že sex môže byť opäť o niečo viac lepší a kvalitnejší. Bohatší na viac vnemov. Nebudú mať citlivú len jednu partiu, ale nadobudnú pocit príjemnej citlivosti a nového pocitu plnosti aj v inej partii. Tam, kde to doteraz ešte nezažili. Tak, či onak stojí to za pokus.

pár v sprche

O čom by bol život keby sme žili stále len v rovnakých podmienkach a točili sa neustále do jedného kruhu… Taký život nenapĺňa snáď nikoho. Niekedy máme síce také pocity, že sme v jednom kolotoči, ale vždy potom z neho vystúpime a ideme vyskúšať niečo nové a iné. To, čo sa opakuje dodáva síce istotu, no zároveň nás to zväzuje, že už nič iné nezažijeme a budeme stále opakovať dookola to isté. A to vyhovuje málokomu. Z takéhoto niečoho hrozí veľmi ľahko vyhorenie.

Related Post

Miesta na sexMiesta na sex

Práve erotické priváty sú vynikajúcim miestom, kde budete mať úplné súkromie. Počuli ste o privátoch? Priváty sú súkromné miesta, ktoré sú veľakrát chránené. Dievčiny, ktoré pracujú na sex privátoch sa