Borg Podnikanie Relax pri tantrickej masáži

Relax pri tantrickej masáži

Relax pri tantrickej masáži post thumbnail image

Čo by ste mali vedieť o tantrickej masáži? Mnoho ľudí o nej nevie vôbec nič. Ani len netušia, aká dobrá je táto masáž. Tantra je prepojenie tela a mysle. Dodáva telu potrebný relax. Len pri tantre zažijete dostatočný pokoj a zabudnete na povinnosti, ktoré vás čakajú u vás doma. Budete žiť len pre ten jeden okamih, ktorý sa vám bude zdať večný. Tantrická masáž vám len pomôže. Každý deň vás trápi množstvo pracovných povinností, ktoré musíte mať na mysli? Pri tomto druhu masáži na ne jednoznačne prestanete myslieť. Tantra pochádza z Indie. Jej korene pramenia už z ďalekej histórie. Ľudia odjakživa vykonávali rôzne spirituálne potreby, ktoré sa týkali duchovnosti.

masáž

Uctievali rôznych bohov a nechali si vykonávať rôzne procedúry, len aby boli zdravši, mali viac energie, alebo aj boli sexuálne viac aktívni. Na to im slúžili rôzne seansy a spirituálne stretnutia, ktoré veľmi často navštevovali. Výnimkou nebola ani tantra. Tantru absolvovávali mnohí ľudia, muži aj ženy. Vykonávanie tantry je pomocou rôznych aromatických vonných sviečok, všade prítomnej vône a iných rôznych predmetov, ktoré sa pri tantrickej masáži používajú. Tantra je ukľudnenie celej duše a vášho tela. Spoja sa ňou. Tantrickú masáž môže vykonávať len profesionálna masérka alebo profesionálny masér, ktorí majú odbornú prax. Musia presne vedieť, aké časti vášho tela majú stimulovať, aby ste zažili neopakovateľný zážitok.

masážny stôl

Spojenie mysle s vašou dušou a telom je presne ten pocit, ktorý musíte zažiť. Od klasickej masáže sa tantrická veľmi odlišuje. Pri klasickej masáži vám len masérka vymasíruje hlavu, krk, či chrbát alebo horné a dolné končatiny. Nebudete cítiť spojenie tela a mysle, čo je dosť podstatné, aby ste dosiahli celkové zregenerovanie. Po klasickej masáži vás síce prestane bolieť istá http://thales.doa.fmph.uniba.sk/zlatos/animat/animat.pdf časť vášho tela, no k úplnému odreagovaniu sa nedôjde. To získate len vďaka tantrickej masáži. Ako po každej masáži sa budete cítiť, ako keby ste sa stali novým človekom. Starostli ste dali bokom a začínate sa pozerať na veci iným pohľadom.

Related Post