Borg Podnikanie Nechajte sa rozmaznávať tantrou až k orgazmu

Nechajte sa rozmaznávať tantrou až k orgazmu

Nechajte sa rozmaznávať tantrou až k orgazmu post thumbnail image

Je známe, že tantra je prastará duchovná náuka či životný smer, a že jej cieľom je spoznať seba samého a preskúmať svoje najmä energetické možnosti. Súčasťou tantry je aj orgazmus, a ten by sme tiež mohli označiť za energetickú záležitosť, pretože ho prežívame nielen na telesnej báze, ale aj na tej duchovnej. Po orgazme túži v podstate každý a je to snáď ten najkrajší zážitok, aký poznáme, a tak sa nedá diviť, že nás poháňa k prirodzenému vyjadreniu sexuality, a to formou sebaukájania, alebo sexu. Masturbácia je síce krásna a uvoľňujúca, ale nikdy sa nemôže vyrovnať situácii, keď je vedľa vás druhá krásna bytosť, a zdieľate spoločne svoju energiu až na vyvrcholenie. Práve preto sa tiež teší veľkej obľube tantra, kedy sa vám venuje milá a krásna dievčina, a snaží sa vášmu telu dopriať zmyselnú rozkoš.

masážny salón

Každý z nás si zaslúži byť milovaný a staraný, a k tomu tiež patria fyzické dotyky, neha, maznanie a hladenie. Tantra je vlastne niečo medzi masážou a nežným vyznaním náklonnosti vo forme pohladenia a príjemného dotýkania sa na erotogénnych bodoch celého tela. Tantra môže zahŕňať všetky erotogénne zóny, ktoré na tele máte, a preto sa nedivte, keď vám masérka začne tlačiť miesta, ktoré vám doteraz nepripadali zaujímavé, ale kde sa vyskytujú aj veľmi silné dráždivé body.

tantra masáž

Tými môžu byť napríklad päty na chodidlách a stred pupku, ako energetická zásobáreň s pamäťou na prenatálne obdobie. Niektorí jedinci považujú tantru masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ za vrchol rozkoše a dávajú ju prednosť pred klasickým sexom, a to z toho dôvodu, že v sexe sa niekedy zabúda na jemné nežnosti a hladenie pokožky, a prechádza sa rovno na vec, čo najmä ženy, ale aj mnohí citliví muži postrádajú. Zároveň sa tu venuje veľa priestoru dostatočne dlhému časovému obdobiu, neočakávajte teda od tantry akúsi „rýchlovku“ – orgazmus za päť minút dráždenia penisu.

Related Post