Borg Výrobky Prichádza leto a s nimi nepríjemný hmyz

Prichádza leto a s nimi nepríjemný hmyz

Prichádza leto a s nimi nepríjemný hmyz post thumbnail image

Po tom čím som si prešla minulé leto, sa na to tohtoročné vôbec neteším. Vďaka nekvalitnému čaju som si s nákupom domov doniesla aj nepríjemných škodcov. Začalo to bežným sobotným nákupom. Môj obľúbený obchod mal ale zatvorené kvôli inventúre. Musela som teda navštíviť iný obchod. Tam ale nemali ten tovar, ktorý som bola zvyknutá nakupovať. Musela som teda siahnuť po iných značkách, než na ktoré som bola zvyknutá. Výsledok sa dostavil po niekoľkých dňoch. A nič príjemné to teda nebolo. Po dvoch týždňoch som už bola zrelá na infarkt.

luxovala som asi non -stop celú domácnosť

Ako som sa neskôr dočítala, spolu s nekvalitným čajom som si do domácnosti priniesla nezvaných hostí. Tí si potrpia na chybne balenú múku alebo čaje. Tieto milé lietajúce a lezúce potvorky najčastejšie sedia v krabičkách a sáčikoch a obľubujú dokonca aj koreniny a bylinky. Čakalo ma naozaj príjemné leto… Vyhádzala som doslova celú kuchynskú linku. Vyumývala a zásobila nanovo. Aké bolo moje prekvapenie, keď som o niekoľko dní v múke našla opäť neželaného návštevníka. Tento- krát som sa ale poistila. Okrem toho, že obsah celej linky opäť putoval do smetia, som stavila na istotu. Po prelúskaní internetu som zistila, že nie som jediná, ktorá si doniesla s nákupom aj darček.

pomoc som hľadala aj na internete

Až som sa čudovala, koľko žien má tento problém… Jedna z píšucich dám spomínala pri ochrane potravín pp sáčky. Samozrejme v mojom zúfalstve som sa pustila do hľadania významu skratky pp. Nakoniec som sa dopátrala k sáčikom s lepiacim zipom alebo posuvnou chlopňou. Okamžite som objednávala celé balenie a nové zásoby som poctivo balila do sáčikov. Kým som prišla na tento systém, musela som vyhodiť naozaj veľké zásoby potravín. A nie raz, čo ma dosť hnevalo. Už som ale o niečo múdrejšia. Každý čaj a koreniny po nákupe balím do PP sáčikov. Chránim tak obsah svojej linky pred škodcami. Odvtedy som našťastie žiadneho nevidela.

Related Post

Boj s covidomBoj s covidom

Mali sme tu obdobie veľmi zlého vírusového ochorenia, ktoré sa nazývalo Covid-19. Išlo o vírus, ktorý sa vyvíjal veľmi rýchlo a u ľudí sa začal prejavovať dýchacími problémami. Mnohí stratili