Borg Podnikanie Prečo je masáž lingamu príjemnejšia ako sex

Prečo je masáž lingamu príjemnejšia ako sex

Prečo je masáž lingamu príjemnejšia ako sex post thumbnail image

Keď sa vás niekto anonymne spýta, čo považujete za najkrajší životný zážitok, a vy odpoviete, že sex, potom vám možno dá za pravdu, ale možno nie. Prezieraví ľudia si totiž uvedomia, že v hre je pri sexe celkom obyčajná gravitácia, a že nám v z toho krásneho zážitku môže veľa ubrať. Niekto by na túto otázku odpovedal inak, napríklad že je pre neho najkrajším zážitkom spánok. Celkom obyčajná poloha v posteli, kde síce gravitácia pôsobí, ale fyzická námaha sa nás v tejto chvíli netýka. Vďaka spánku alebo odpočinku na pohovke alebo v posteli sa nám predlžuje život a vnímame ho ako viac povzbudivý a krajší. Vidíte, akú dôležitú úlohu zohráva gravitácia na vnímanie telesných pocitov, a že môže mať aj veľký vplyv na celý rad situácií.

dievča u okna

Gravitácia teda môže mať svoj vplyv aj na ďalšie odpovede na túto otázku a môže pričítať oveľa väčší význam tantrickým masážam a masáži lingamu. V priebehu masáže totiž klient leží, odovzdaný plne do rúk masérky, kde skutočne nemusí vynakladať fyzickú námahu. Zatiaľ čo pri sexe by už mal natiahnuté stehná, lýtka, brušné svaly a svalstvo paží v polohách misionárskej, zozadu alebo v stoji s dievčaťom na kuchynskej linke, tu si len užíva rozkoše bez toho, aby pohol brvou. Pri masáži lingamu naozaj nemusíte robiť vôbec nič, masérka sa s vami pohrá tak, aby vám rozkoš natoľko zdvihla testosterón, že budete striekať semeno oveľa viac, než keby vám išlo o oplodnenie partnerky.

nahé dievča

Tu by sme tiež mohli hľadať odpoveď na to, prečo mnoho mužov radšej navštevuje masérske salóny, alebo si necháva vykonávať masáž doma svojou partnerkou, než aby sa namáhali a vysilovali sa pri sexe tak, ako keby mali za sebou hodinu telocviku. Len si všimnite, koľko pornohercov je po natáčaní týchto scén unavených, vyčerpaných a tiež spotených. Je na nich skrátka dobre zrejmé, že majú za sebou náročnú fyzickú námahu.

Related Post