Borg Výrobky Nájsť spoľahlivý spôsob balenia tovaru nie je problém, poruke máte bublinkové obálky

Nájsť spoľahlivý spôsob balenia tovaru nie je problém, poruke máte bublinkové obálky

Nájsť spoľahlivý spôsob balenia tovaru nie je problém, poruke máte bublinkové obálky post thumbnail image

S bublinkami sa radi hrávajú deti a dospelí si ich najradšej vychutnávajú vo forme šumivých nápojov, no ich výborné vlastnosti oceníme aj pri použití v praxi. Vzduchové bublinky sú totiž veľmi dobrý izolant a túto ich vlastnosť dokážeme aj preniesť do praxe, napríklad pri výrobe tepelných izolácií či poštových plastových obálok s bublinkovou fóliou na vnútornej strane. Manipulácia s poštovými zásielkami pri ich preprave so zámerom dopraviť ich adresátom na celom svete je častokrát veľmi nešetrná, a to je problém, hlavne ak bublinkové obálky 2packsk.sk posielate nejaký krehkejší tovar.

Listy sa naďalej posielajú v obálkach

Nemusí sa dostať do rúk adresátovi v pôvodnom stave, ak nie je predmet dobre a kvalitne zabalený, aby odolal vlhkosti, špine a prachu či drobnému hmyzu, ale ak aj nie dobre uzatvorený, čo znamená, že cestou sa môže z obálky vysypať. Všetky vlastnosti, ktoré očakávame od kvalitnej obálky, spĺňajú plastové bublinkové obálky, vyrábané vo viacerých veľkostiach, aby obsiahli rozlične veľké predmety ako sú knihy, kozmetika, súčiastky, ale aj tlačoviny či textilné výrobky menších rozmerov a podobne. Obálky sú z pevného plastu, zvonka sú najčastejšie v bielej farbe, vnútorná strana je z bublinkovej fólie, ktorá dokáže tlmiť nárazy a mechanický tlak, vyvíjaný na zásielku počas jej prepravy.

Aj takto vyzerajú kvalitné obálky

Uzatváranie obálok výrobca vyriešil lepiacim integrovaným pásikom, ktorý je spoľahlivý, ale použiteľný iba raz, druhou možnosťou je uzatváranie zipom alebo posuvným jazdcom, a tieto dva spôsoby je možné používať opakovane. Tieto typy sa vyrábajú aj v matnej čiernej farbe vonkajšej strany alebo s holografickou úpravou, čo dodáva zásielkam trocha elegancie. Oproti obyčajným plastovým obálkam sa bublinkové tešia obľube hlavne kvôli ich ochrannej funkcii a spoľahlivosti, pretože pri posielaní zásielok aj na „kraj sveta“ máme na mysli iba ich včasné doručenie v pôvodnom, nepoškodenom stave.

Related Post